BMW 1 Serie
116D Executive Edition *DIGI-COCKPIT | FULL-LED | NAVI-FULLMAP | AMBIENTLIGHT | CRUISE | KEYLESS | PRIVACY-GLASS | ECC | PDC | 16"ALU*
Direct kopen, basisprijs: € 11.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.945,-
LEASEPRIJS: € 196,87 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.389,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 1 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 116D Executive Edition *DIGI-COCKPIT | FULL-LED | NAVI-FULLMAP | AMBIENTLIGHT | CRUISE | KEYLESS | PRIVACY-GLASS | ECC | PDC | 16"ALU* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 31 oktober 2019 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 207.619 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 196,87 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | G-582-LJ |
| Motorinhoud: | 1.496 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 575 kg |
| Gewicht: | 1.350 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 143 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.925 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 725 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Interieur
- Lederen stuurwiel
- Airco met elektronische regeling
- Cruise control
- Keyless start
- Sfeerverlichting interieur
- Sportstuur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Dakspoiler
- Elektronisch Sper Differentieel
- Keyless entry
- LED koplampen
- Shadow-Line
- Uitlaat sierstuk
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Infotainment
- Audio installatie
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Spraakbediening
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Hill hold functie
- Overige
- 16 inch lichtmetalen wielen Ster-spaak in Ferric Grau
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM)
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels
- Automatische airconditioning 2-zone
- Basis bluetooth telefoonvoorbereiding
- BMW Connected Pack Professional
- BMW Individual Exterieur Line Aluminium satiniert
- Comfort Access met Digital Key
- Connected services
- Cruise control
- Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit
- Leder stuurwiel
- LED koplampen
- LED mistlampen voor
- Multifunctioneel stuurwiel
- Servotronic
- Spiegel-pakket
- Sportstuurwiel met leder bekleed
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth
- electronic climate control
- Elektrisch verstelbare lendensteun
- Emergency Call
- extra getint glas achter
- In hoogte verstelbare passagiersstoel
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor 3 serie
- Niet in gerookt
- Park Distance Control voor/achter (PDC)
- Roetfilter
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur multifunctioneel
- Zomerbanden